XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego Sądu Rejonowego Szczecin-Centrum w Szczecinie

KRS:  0000739756

Kapitał zakładowy:   20 000 zł -  w pełni opłacony

ING Bank Śląski S.A.:   

PL 82 1050 1559 1000 0090 8040 0121

e-mail: biuro@taxologika.pl

tel. 503 05 04 05, tel. 502 209 208

 

 

 

Taxologika  sp. z o.o. 

Spółka doradztwa podatkowego

ul. Teofila Firlika 19 lok. 112       

71-637 Szczecin

Godziny otwarcia :  pon - pt : 8:30 - 16:30 

NIP:   955-247-16-47         

REGON: 380647394

 

 

Copyrights   ©  2018-2024  Taxologika sp. z o.o. 

Znajdź nas w mediach  społecznościowych:

#zostańwdomu

Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Plik - tu możesz dołączyć dokument
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Formularz kontaktowy - opisz nam swój problem podatkowy.

Poznaj zalety doradztwa podatkowego przez Internet

Elektronicznie czyli jak?

Nasza Kancelaria oferuje dwojakiego rodzaju usługi przez Internet. Umożliwiamy spotkanie Klienta z doradcą podatkowym przy pomocy komunikatora online np. Skype, Messenger czy w przypadku większej liczby osób Microsoft Teams. W przypadku opinii podatkowych oferujemy przygotowanie pisemnego opracowania danego zagadnienia podatkowego czy problemy Klienta. Taka opinia opatrzona jest kwalifikowanym podpisem elektronicznym i przesyłana Klientowi na jego skrzynkę e-mail. Zarówno spotkanie online jak i pisemna opinia podatkowa poprzedzone są wcześniejszym kontaktem telefonicznym bądź e-mail i przedstawieniem przez Klienta swojego problemu. My również kontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia Twoich potrzeb w zakresie prawa podatkowego.

Zapraszamy do skorzystania z usług on-line! Przedstaw swój problem w formularzu kontaktowym.

Bezpieczeństwo usługi

Twoje bezpieczeństwo przejawia się w kilku aspektach. Przede wszystkim usługa wykonywana jest przez doradców podatkowych. Dajemy gwarancje, że dołożymy wszelkich starań przedstawienia najtrafniejszego rozwiązania Twojego problemu, zapewniającego bezpieczeństwo biznesu na gruncie prawa podatkowego.  Ponadto  w przypadku spotkania online używamy sprawdzonych narzędzi komunikacyjnych renomowanych dostawców, co powoduje pewność szyfrowania przekazywanych danych i rozmów. Dodatkowo w czasie zagrożenia epidemicznego jesteś mniej narażony na kontakt z wirusami.

Oszczędność czasu

Niewątpliwą zaletą skorzystania z usługi online jest oszczędność czasu. Aby uzyskać fachową poradę z prawa podatkowego nie musisz już wertować kilkudziesięciu stron internetowych, często o nieaktualnych treściach. Wystarczy opisać zagadnienie i możesz uzyskać fachową poradę z wiarygodnego źródła. Dodatkowo nie musisz odwiedzać kancelarii podatkowej osobiście - możesz załatwić sprawę przez Internet. Oszczędzasz tym samym czas niezbędny na dojazd i powrót do domu.

ZAPOZNAJ SIĘ Z OFERTĄ

PORADY PODATKOWE ON - LINE

W czasach powszechnego zapotrzebowania na usługi świadczone drogą elektroniczną nasza Kancelaria udostępniła naszym Klientom możliwość uzyskania porady podatkowej on-line. Rozmowa telefoniczna, czat on - line z doradcą podatkowym czy wykonanie opinii podatkowej w formacie elektronicznym jest nowoczesnym rozwiązaniem dla osób ceniących swój czas, a przy okazji całkowicie bezpieczne. Zapoznaj się z naszą ofertą usług świadczonych drogą elektroniczną!

EN

Logo Kancelarii Podatkowo - Księgowej Taxologika