XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego Sądu Rejonowego Szczecin-Centrum w Szczecinie

KRS:  0000739756

Kapitał zakładowy:   20 000 zł -  w pełni opłacony

ING Bank Śląski S.A.:

PL 82 1050 1559 1000 0090 8040 0121

e-mail: biuro@taxologika.pl

tel. 503 05 04 05, tel. 502 209 208

Taxologika  sp. z o.o.

Spółka doradztwa podatkowego

ul. Teofila Firlika 19 lok. 112

71-637 Szczecin

Godziny otwarcia :  pon - pt : 8:30 - 16:30

NIP:   955-247-16-47

REGON: 380647394

Copyrights   ©  2018-2024  Taxologika sp. z o.o.

Znajdź nas w mediach  społecznościowych:

K s i ę g o w a / k s i ę g o w y

Jeżeli interesuje Cię praca w księgowości, chcesz podjąć  współpracę w dynamicznie rozwijającym się zespole, szukasz nowych wyzwań i chcesz się rozwijać? Ta oferta współpracy może być dla Ciebie!

Wstąp na ścieżkę rozwoju w zawodzie księgowego. Szukamy osoby, która nie myśli tylko o tym, co jest tu i teraz. Pożądany jest pracownik, który planuje swoją drogę zawodową w perspektywach: 5 lat, 10 lat i dalej. U nas nauczysz się podatków. A tylko od Ciebie zależy co dalej z tą wiedzą zrobisz: zostaniesz certyfikowanym księgowym, głównym księgowym, szefem działu księgowości w naszej firmie, biegłym rewidentem czy może doradcą podatkowym.

Nie proponujemy benefitów typu karnet na siłownię, opieka medyczna czy nauka języków obcych.

Proponowana kwota wynagrodzenia na tym stanowisku to suma wyjściowa - na początek pracy w naszej Kancelarii. W zamian za to zapewniamy regularny wzrost wynagrodzeń w zależności od progresu wiedzy i umiejętności oraz proporcjonalny do zaangażowania. Ty sam zdecydujesz na jaką aktywność w życiu prywatnym przeznaczysz swoją podwyżkę.

Zapewniamy pracę na pełen etat, 5 dni w tygodniu - weekendy zawsze wolne. Szef firmy nie będzie "męczył Cię" telefonami czy mailami po godzinach. Dla nas również ważne jest, abyś przyszedł do pracy wypoczęty i miał czas dla rodziny.

Jeżeli chodzi o kontakt z klientem to księgowa nie jest obciążana koniecznością rozmowy z klientem, tłumaczeniem przepisów - jest to realizowane przez doradcę podatkowego.

Zapewniamy możliwość darmowych szkoleń.

Jesteśmy otwarci na każdego, zapewniamy dobrą atmosferę, gwarantujemy możliwość rozwoju.

Zapraszamy do składania ofert tylko osoby spełniające wymagania niezbędne ( patrz poniżej).

Informacje szczegółowe

Kancelaria Podatkowo - Księgowa poszukuje pracownika na stanowisku: księgowej/księgowego.

Data publikacji: 23.03.2023r.

Termin składania ofert: bezterminowo

Miejsce wykonywania czynności: Szczecin, woj. zachodniopomorskie

Liczba stanowisk: 1

Wymiar etatu: 1

Rodzaj umowy: umowa o pracę/zlecenie/działalność gospodarcza - do uzgodnienia z kandydatem.

Wynagrodzenie:  od 4242 zł do 6000 zł brutto

Wysokość wynagrodzenia zostanie ustalona indywidualnie z poszczególnymi kandydatami w zależności od zaangażowania, umiejętności i doświadczenia.

Warunki pracy

- Stanowisko pracy wyposażone w komputer stacjonarny i inne urządzenia biurowe

- Praca przy monitorze komputerowym powyżej 4 godzin dziennie

- Oświetlenie sztuczne i naturalne

- Kontakt z klientem - brak

- Stanowisko zlokalizowane na pierwszym piętrze budynku

- W budynku są udogodnienia dla osób niepełnosprawnych - w budynku jest winda - szerokość wejścia do windy ok. 85 cm

Główny zakres zadań

- Prowadzenie księgi przychodów i rozchodów, ewidencji ryczałtu oraz innych ewidencji niezbędnych do prawidłowego rozliczenia podatnika

- Prowadzenie ksiąg rachunkowych

- Sporządzanie deklaracji  podatkowych, przygotowanie plików JPK_V7

-  Prowadzenie niezbędnej dokumentacji Klientów biura

-  Obsługa kadrowo-płacowa pracowników Klientów

Wymagania niezbędne

- Wykształcenie: średnie,

- Co najmniej roczne doświadczenie w pracy na stanowisku księgowej/księgowego

- Doświadczenie w obsłudze programu księgowego Comarch ERP Optima

- Umiejętność sprawnej organizacji pracy własnej

- Umiejętność pracy w zespole

- Komunikatywność

Wymagania dodatkowe:

- Status ucznia/studenta mile widziany

Dokumenty i oświadczenia niezbędne

- CV i list motywacyjny

- Kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania niezbędnego w zakresie wykształcenia i doświadczenia zawodowego

- Dokumenty potwierdzające status studenta - w zakresie wymagań dodatkowych

- Oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów naboru

- Oświadczenie kandydata w zakresie wykorzystania wizerunku w celach rekrutacyjnych

Termin i miejsce składania dokumentów

Dokumenty należy złożyć do:

nabór ciągły - brak terminu składania ofert

Miejsce składania dokumentów: Kancelaria Podatkowo - Księgowa TAXOLOGIKA sp. z o.o.

osobiście/pocztą/kurierem lub na adres e-mail.

Dane znajdziecie Państwo na naszej stronie: www.taxologika.pl

Kancelaria zastrzega sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi kandydatami. Wybór pracownika nastąpi po przeprowadzeniu rozmowy kwalifikacyjnej i sprawdzeniu umiejętności i wiedzy kandydata w formie testu i rozmowy kwalifikacyjnej.

Dokumenty zawierające braki formalne nie będą rozpatrywane.

Dane osobowe - klauzula informacyjna

Dane osobowe są przetwarzane zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak konieczne w celu przeprowadzenia rekrutacji, w oparciu o przepisy prawa pracy lub służby. Niepodanie danych może spowodować brak Pani/Pana udziału w procesie rekrutacji.

Administrator danych i kontakt do niego: Taxologika sp. z o.o. w Szczecinie, tel. 503 05 04 05, 502 209 208, e-mail: biuro@taxologika.pl

Cel przetwarzania danych: przeprowadzenie naboru na stanowisko pracy w kancelarii.

Informacje o odbiorcach danych: Taxologika sp. z o.o. w Szczecinie. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej.

Okres przetwarzania danych: czas niezbędny do przeprowadzenia naboru na stanowisko pracy.

Szukamy pracowników na następujące stanowisko :

T A X O L O G I K A

s  z  u  k  a

p  r  a  c  o  w  n  i  k  a  . . .

EN

Logo Kancelarii Podatkowo - Księgowej Taxologika